Birkas

,

Image

Nu ir pienācis laiks arī man izteikties par saviem 2014. gada plāniem. Uzreiz teikšu, ka es vēl neesmu atradusi piemērotu (pietiekami lielu, mīkstu un ”rožainu”) plānotāju, bet es pie tā strādāju. Vispār esmu cilvēks, kuram ir ļoti svarīgi visu sīki saplānot, sarakstīt plānotājā un tajā ik pa laikam ieskatīties. Nevaru ciest haosu dzīvē (bet istabā tas man netraucē 😀 ).

Man patīk Jaunais gads, jo tas ir sākums kam jaunam, tajā vienmēr ir daudz solījumu, apņemšanos un labu domu.

Arī es šogad esmu iedvesmota uz lielām lietām, sākot jau ar manu 2014. gada lasīšanas izaicinājumu, kas ir 55 grāmatas, un tas priekš manis ir diezgan liels pieteikums ”nopietno lasītāju pulciņam”. Piekrītu, ka galvenais jau nav izlasīto grāmatu skaits, lasīšanas ātrums vai ierakstu skaits blogā, bet tomēr es vēlos sevi izaicināt, un tad jau redzēs, kā man veiksies. Taču nebūs pasaules gals, ja neizpildīšu savu izaicinājumu, vai ne? 🙂

Runājot par grāmatām, man nav īpašu (striktu) plānu, ko lasīšu 2014. gadā, bet ir daži plāna punkti, ko es gribētu ievērot. Zinu, ka lasīšu ļoti daudzveidīgu literatūru. Nepieķeršos un neturēšos pie viena virziena.

Bail atzīties, bet es nekad neesmu lasījusi krimiķus, tāpēc tas pirmais plāna punkts, ko gribu ✔ (atķeksēt) kā ”darīts”. Gribu izlasīt vismaz vienu Šerloka Holmsa grāmatu, lai vairāk iepazītos ar viņu, jo pašlaik esmu aizrāvusies ar 21.gs. Sherlock iekš seriāla.

Otrais plāna punkts – lasīt vairāk klasiku, lai arī kādas grūtības tas man sagādā. Gada laikā gribētu izlasīt pa vienam darbam no dažiem ievērojamākajiem rakstniekiem. Piemēram, man jau tagad uz galda stāv rindas kārtībā Remarka ”Trīs draugi”.

Trešais plāna punkts – izlasīt PH.D. Klarisas Pinkolas Estesas ”Sievietes, kuras skrien ar vilkiem”. Šī grāmata stāv manā grāmatu plauktā jau no vasaras, esmu iesākusi lasīt, bet necēlās roka turpināt. Šogad noteikti gribu izlasīt šo garīgās izaugsmes grāmatu.

Pārējie plāni radīsies laikam ritot (un kad iegādāšos plānotāju 😀 ). Es pilnīgā nopietnībā ticu, ka šis būs pavisam īpašs, nozīmīgs un labs gads. Tādam tam jābūt! Un tam ir jātic ikkatram!

Ziniet, kāda ir mana Jaunā gada apņemšanās? Nepadoties! Un to arī es novēlu Jums! Nepadoties pie pirmajām grūtībām!

Bilde ņemta no mana personīgā arhīva.

Advertisements